Spreadthesign sõnaraamatu koostajad kohtusid taas

Spreadthesign sõnaraamatut koostavad projektipartnerid kohtusid taas, seekord Slovakkias. Kohtumine leidis aset 8.-10. oktoobril Prešovis, Peamisteks arutelu teemadeks olid sõnaraamatusse lisatavate 360-kraadiste fotode ning sõnaraamatu üldise koostamise/administreerimisega seonduv. Tutvuti ka sealse kuulmispuudega laste õpetuse ning kohaliku ajaloo ja kultuuriga.

Meie seltsist osalesid üritusel Kadri Hein-Loik, Mari-Liis Ungerson ja Raili Loit, kellest esimesed kaks andisd koosolekul ülevaate meie meeskonna senini tehtud töödest ja tutvustasid Slovakia partnerile meie seltsi ning viimane viis läbi töörühma arutelu võimalike 360-kraadiste fotode kaardistamiseks, tutvustas töö dokumenteerimiseks loodud elektroonseid dokumente ja nende kasutamise võimalusi.

Koosolek oli produktiivne ja huvitav, südantsoojendav oli kohtuda nii uute kui varasemate pikaaegsete projektipartneritega 14-st erinevast Euroopa riigist.

KLÕPS ühines Spreadthesign sõnaraamatu koostamisega 2015.aastal, mitmed seltsi liikmed on asjaga tegelenud juba alates 2012. aastast.


Sõnaraamatu koostamise meeskond Slovakkia koosolekul

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.