Uus põnev funktsioon Spreadthesign sõnaraamatus

Eelmisest nädalast on rahvusvahelises viipekeelte veebisõnaraamatus Spreadthesign (https://spreadthesign.com/) testimiseks avatud uus põnev funktsioon – 360-kraadised interaktiivsed fotod. Lisatud on üle 350 foto ja ligi 4000 uut sõna 13 riigi (sh. Eesti) meeskondade poolt. 

Fotod on valdavalt seotud erinevate ametite ja erialadega, võimaldades tutvuda  eelkõige keeruka erialaspetsiifilise sõnavaraga ning saada seeläbi tuge suhtlemiseks nii eriala omandamisel kui tööelus. Esindatud on ka igapäevase elukeskkonnaga seotud fotod. Materjal on kategoriseeritud 15 peateema alla, mis on omakorda jaotatud kitsamateks alateemadeks, et hõlbustada orienteerumist ja huvipakkuva temaatika leidmist.

Spreadthesign sõnaraamatut on koostatud alates 2006. aastast, Eesti meeskond liitus sõnaraamatuga 2011.aastal. Töö on projektipõhine,  kõnealune uus funktsioon on välja töötatud 3-aasta jooksul Erasmus+ programmi raames.

Uue funktsiooniga saab tutvuda siin: https://spreadthesign.com/et.ee/photosphere/

Sõnaraamatuga seonduvast loe täpsemalt meie veebilehe sektsioonist “projektid” või külasta sõnaraamatu Facebooki lehte https://www.facebook.com/spreadthesignofficial .

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.