FEAPDA kongress

Estos son algunos de los grupovarela.es secundarios comunes de Cialis observados por usuarios tanto hombres como mujeres: Pérdida repentina de la audición. Pérdida repentina de la visión. Congestión nasal y hemorragias nasales. Diarrea. Problemas de la piel, como ampollas, piel floja o urticaria. Disparó enfermedades del corazón.

30.09.-1.10.2022 toimus Tallinnas Euroopa Kuulmispuudega Laste Õpetajate Ühenduste Liidu (FEAPDA) 26. kongress, mis keskendus seekord kaasaegsete tehnoloogiliste vahendite ja võimaluste kasutamisele kuulmispuudega laste õpetuses ja igapäevaelu toetavates tegevustes.

Üritusel osales spetsialiste ja pedagooge üle kogu Euroopa, kokku 11 erinevast riigist. Kongressi programm oli mitmekülgne, ülevaate sai tehnoloogiliste kuulmisabivahendite kasutamisest, tehnoloogial põhinevatest teenustest, innovaatilistest õppematerjalidest ja paljust muust läbi erinevate kuulmispuudega tegelevate spetsialistide vaatevinkli. Seekordsed kongressi peaesinejad olid Claudia Becker Saksamaalt, Leo De Raeve Belgiast ja Peep Küngas Eestist.

Pildil: hetk kongressilt.

Kuulmispuude valdkond on väga spetsiifiline ning sellega tegelevaid spetsialiste on kõikjal üsna vähe, eriti Eestis. Seetõttu on analoogsete kongresside korraldamine ja nendel osalemine alati erialaseks tähtsündmuseks ja ainulaadseks võimaluseks viia ennast kurssi valdkonnas toimuvate arengute, uurimuste ja suundumustega. Lisaväärtuseks on  kahtlemata ka võimalus vahetult kohtuda ja vahetada kogemusi teiste riikide kolleegidega.

Pildil: FEAPDA nõukogu liikmed. Esireas FEAPDA senine president Alison Weaver Suurbritanniast ja Tallinnas presidendiameti üle võtnud Leo De Raeve Belgiast.

Tänavuse kongressi korraldajaks oli Kuulmispuudega Laste Õpetajate Selts, üritust toetasid KÜSK, Spreadthesign sõnaraamat, Eesti Kuulmispuudega Laste Vanemate Liit ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus. Suur aitäh kõigile toetajatele ja osalejatele!

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.